Як підвищити врожайність ячменю

Врожайність ячменю

Хороший урожай забезпечується правильною кількістю листя і пагонів, тривалістю збереження зеленого покриву, кількістю зерен у колосі і розмірами зерна.

Дізнатись більше

Знайдіть пораду Yara щодо всіх питань живлення

Ячмінь

Роль поживних речовин залежності від фази росту

Потреба ячменю в елементах живлення залежить від стадії росту рослин. Дізнайтеся, які поживні речовини є найважливішими та їх роль на різних етапах росту та розвитку культури.
Ячмінь

Ячмінь - агрономічні принципи

Фундаментальні агрономічні принципи вирощування ячменю полягають у тому, щоб спочатку сформувати ефективний травостій, а потім підтримувати його фотосинтетично активним якомога довше до моменту збирання врожаю. Для досягнення обох цих цілей необхідна...
Ячмінь

Ріст і розвиток ячменю

Високої врожайності та якості ячменю можна досягти, лише якщо будуть докладені необхідні зусилля протягом ключових періодів росту і розвитку культури.
Ячмінь

Вирощування ячменю у світі

Ячмінь посідає четверте місце серед найбільш вирощуваних злакових культур, поступаючись кукурудзі, рису та пшениці.
Ячмінь

Класифікація ячменю

Ячмінь характеризується високою різноманітністю, тому його можна класифікувати за кількома ознаками.
Ячмінь

Збереження здоров'я ячменю

Поживні речовини підвищують врожай і якість ячменю, внаслідок того, що дефіцит не обмежує ріст і розвиток культури. Добре збалансована програма живлення також покращує здоров'я рослин і допомагає їй захистити себе від хвороб.
Ячмінь

Поліпшення показника маси 1000 насінин ячменю

Необхідно визначити показник маси тисячі насінин ячменю, щоб ефективно контролювати процес сівби і отримати цільову густоту посіву.
Ячмінь

Вплив на якість зерна ячменю

Живлення може сильно вплинути на якість зерна ячменю, а програма внесення добрив має сприяти досягненню його найкращої якості. Високоякісний врожай має вищу вартість. Основними цілями є вміст азоту, питома вага, вологість та маса зерна.

Дефіцит елементів живлення ячменю

Кожна поживна речовина має важливе значення для живлення рослин. Виберіть елемент нижче та дізнайтесь більше про симптоми його дефіциту та його роль у виробництві ячменю.