Аналіз ґрунту/листя

Отримання та використання точної інформації на основі лабораторних аналізів є базовим для прийняття багатьох рішень у агровиробництві, що дозволяє планувати точну, своєчасну та, найважливіше, екологічно відповідальну програму внесення добрив.

Analytical services

Чому аналітичні послуги Yara?

Наша лабораторія, що знаходиться в м. Поклінгтон, Великобританія, має майже 40-річний досвід створення незалежних аналітичних даних з багатьох різних матеріалів. На регулярній основі ми отримуємо широкий спектр зразків ґрунту, листків, води, плодів, пестицидів, органічних та мінеральних добрив.

Наразі ми проводимо понад два мільйони аналізів щороку з більш, ніж 50 країн світу. Наша клієнтська база варіюється від окремих виробників та незалежних агрономічних консультантів до багатонаціональних компаній, включаючи науково-дослідні станції та урядові організації.

Аналіз ґрунту дозволяє отримати інформацію про його хімічний, фізичний та біологічний стан.

Аналіз листя або тканин є єдиним методом для визначення потреб рослини в поживних речовинах та виявлення їхнього дефіциту.

Soil analysis

Аналіз поживних речовин

Аналіз ґрунту показує наявність поживних речовин та дає змогу створити план управління ними. Щоб отримати максимум від ґрунтового зразка, важливо проаналізувати всі поживні речовини, використовуючи повний аналіз широкого спектру.

Хімічний та фізичний аналіз

Необхідно обов’язково враховувати фізичні та хімічні характеристики конкретного ґрунту перед прийняттям будь-яких рішень при плануванні стратегії застосування поживних речовин. Показник рH ґрунту, ємність катіонного обміну (СЕС), органічні речовини та структура ґрунту впливають на те, як ми управляємо своїми ґрунтами та культурами.

 Біологічний аналіз

Активна популяція ґрунтових організмів має важливе значення для його здоров’я; вони забезпечують перетворення поживних речовин, роблячи їх доступними для засвоєння рослинами. Разом з органічною речовиною біологічний аналіз дає повну картину загального стану ґрунту та його потенціалу для отримання високопродуктивних якісних культур.

Які пакети аналізу доступні?

Analytical services