Компанія Yara нарощує знання, щоб відповідально годувати світ і забезпечувати його безпеку. Підтримуючи наше бачення світу без голоду і поваги до планети, ми дотримуємося cтратегії сталого розвитку цінності, просуваючи безпечні для клімату рішення у живленні сільськогосподарських культур і енергетичні рішення з нульовим рівнем викидів. Амбіції Yara зосереджені на зростанні сприятливого для клімату продовольчого майбутнього, яке створює цінність для наших клієнтів, акціонерів і суспільства в цілому, а також забезпечує більш стійкий продовольчий виробничо-збутовий ланцюг.

Для досягнення нашої мети ми взяли на себе ініціативу в розробці цифрових інструментів точного землеробства і тісно співпрацюємо з партнерами по всьому продовольчому виробничо-збутовому ланцюжку для підвищення ефективності та стійкості виробництва продуктів харчування. Зосередившись на виробництві чистого аміаку, ми прагнемо сприяти водневій економіці, підтримуючи перехід на екологічно чисті технології морських перевезень, виробництва добрив та інших енергоємних галузей.

Заснована в 1905 році для вирішення проблеми голоду в Європі, Yara займає унікальне становище єдиної в галузі глобальної компанії з виробництва добрив і рішень для жівлення сільськогосподарських культур. Ми використовуємо інтегровану бізнес-модель з приблизно 17 000 співробітниками і діяльністю в більш ніж 60 країнах, з підтвердженою високою ефективністю. У 2021 році виручка Yara склала 16,6 млрд доларів США.