Як ми заохочуємо

Компанія Yara представлена на світовій арені, на місцевих і регіональних ринках та в усій своїй галузі. Ми використовуємо свою позицію та досвід для підтримки рішень, які дають позитивний результат для акціонерів, клієнтів і суспільства в цілому.

Як одна з провідних світових компаній з глобальною присутністю Yara має сильну платформу для участі в глобальних проблемах, переслідуючи ефективні рішення і шукаючи позитивний розвиток в наших основних областях: харчування, ресурси і навколишнє середовище.

Ми працюємо на місцевих ринках і співтовариствах, де ми можемо змінити ситуацію, весь час сприяючи зеленому росту на основі сталого сільського господарства та екологічних рішень. Компанії Yara і менеджери також підтримують громадські ініціативи відповідно до місцевих потреб, стратегій і пріоритетів.

Внесок Yara зосереджений на тому, як наш основний бізнес і ключові знання відносяться до глобальних викликів. Ми пов'язуємо політики взаємодії, галузеві стандарти і розвиток бізнесу, і ми запускаємо або вводимо діалоги, ініціативи та партнерства.

Дізнайтеся більше про те, як ми заохочуємо, на нашому корпоративному веб-сайті.