Місія, бачення та цінності


Зміна клімату впливає на наше життя. Населення світу продовжує зростати. Перед нами стоять такі проблеми, як велика кількість людей, яких потрібно годувати, обмежені земельні ділянки для сільського господарства і мізерні ресурси. Разом ми можемо змінити ситуацію на краще. Запорука нашого успіху - сукупні знання і відданість нашій місії, мети і цінностей.

Наша місія

Відповідальність нагодувати та захищати планету 

Що ми робимо і чому ми це робимо: наша місія визначає мету та роль нашої компанії у світі. Ми віримо, що знання ростуть і мають силу для створення позитивних глобальних змін. Ми розуміємо наших клієнтів і те, що їх мотивує. 

Ми розуміємо, що знання допомагають годувати світ, створювати прибуткові підприємства та захищати планету в той час, коли кількість населення збільшується і ресурсів стає все менше.

Наше бачення

Суспільство, що співпрацює, світ без голоду, шанування планети.

Наші засновники зіткнулися з критичними проблемами часу. Завдяки співпраці та допитливості вони об'єднали та розширили свої знання, щоб допомогти врятувати життя мільйонів людей. Сьогодні наше бачення - це спільнота, яка співпрацює з метою захисту нашої планети та підтримки фермерів. Спільнота, яка прагне співпрацювати, подолає культурні, екологічні та економічні бар'єри для створення рішень, які ведуть до світу без голоду.

Наші цінності:

Ambition (Амбіції)

 

Curiosity (Допитливість)

 

Collaboration (Співпраця)

 

Accountability (Відповідальність)

Наша культура

В основі культури Yara лежать ключові цінності (Ambition – амбіції, Curiosity – допитливість, Collaboration – співпраця та Accountability – відповідальність), які визнають і виводять на передній план високу продуктивність і високі етичні стандарти серед керівників та працівників по всьому світу.

Ми формуємо культуру, що бере початок зі знань, які накопичують і якими діляться протягом більш ніж століття наші працівники, тісно взаємодіючи з нашими клієнтами.

Як транснаціональна компанія, що працює в більш ніж 150 країнах, Yara має надзвичайно різноманітний склад персоналу. Ми вбачаємо в цьому різноманітті силу. Наша мета – утримати найкращих спеціалістів на всіх наших ринках і створити глобальний кадровий потенціал із людей різних національностей і культур та з різним досвідом.

Крім того, ми прагнемо вести свій бізнес відповідно до нашого Кодексу поведінки та Програми етики й відповідності нормам, дотримуючись також загальноприйнятих принципів у сфері прав людини, трудових ресурсів, захисту навколишнього середовища та протидії корупції, викладених у Глобальному договорі ООН.

Наша стратегія

Yara вважає, що пропонуючи нашим клієнтам вигідні рішення, ми зможемо забезпечити прибутки нашим акціонерам, створивши цінність для суспільства. 

Дізнайтесь більше про нашу стратегію та бізнес модель yara.com

Кодекс корпоративної поведінки

Подальший успіх компанії Yara залежить від збереження та просування нашої етичної репутації та суспільної довіри, яку ми заслужили. 

Кодекс корпоративної поведінки.pdf