Шукаєте інформацію про живлення культур?

Бажаєте покращити якість та збільшити врожайність культур, або просто шукаєте поради щодо будь-якого аспекту живлення рослин. Почніть з вибору культури.

Родини продуктів Yara

Портфель добрив Yara являє собою найбільш повний асортимент продукції в галузі. Кожен продукт Yara чітко сформульований, щоб забезпечити точне живлення культур в конкретних ґрунтово-кліматичних умовах та як результат отримати якісний урожай. Наша ціль правильно визначити і ефективно задовольнити потреби рослин таким чином, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. В нашому портфоліо продуктів Ви знайдете широкий спектр преміум поживних речовин, точно орієнтованих на потреби сільськогосподарських культур.

Дефіцит елементів живлення

Чи має культура дефіцит елементів живлення?

Визначте та діагностуйте чи будь-яка із ваших культур страждає на дефіцит поживних речовин, і дізнайтеся більше про симптоми та причини та про те, як контролювати або виправити дефіцит

Чи має культура дефіцит елементів живлення?

Чи хочете ви приймати більш обґрунтовані рішення стосовно живлення культур?

Пакет інструментів для фермерів - це набір інструментів, який допомагає вам приймати кращі рішення щодо правильного вибору добрив, застосовування необхідної кількості поживних речовин у потрібний час і в потрібному місці, щоб максимально збільшити урожай та його якість, заощаджуючи при цьому кошти.