Шукаєте інформацію про живлення культур?

Бажаєте покращити якість та збільшити врожайність культур, або просто шукаєте поради щодо будь-якого аспекту живлення рослин. Почніть з вибору культури.

Родини продуктів Yara

Портфель добрив Yara являє собою найбільш повний асортимент продукції в галузі. Кожен продукт Yara чітко сформульований, щоб забезпечити точне живлення культур в конкретних ґрунтово-кліматичних умовах та як результат отримати якісний урожай. Наша ціль правильно визначити і ефективно задовольнити потреби рослин таким чином, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. В нашому портфоліо продуктів Ви знайдете широкий спектр преміум поживних речовин, точно орієнтованих на потреби сільськогосподарських культур.

Чи має культура дефіцит елементів живлення?

Дефіцит елементів живлення

Визначте та діагностуйте чи будь-яка із ваших культур страждає на дефіцит поживних речовин, і дізнайтеся більше про симптоми та причини та про те, як контролювати або виправити дефіцит

Чи має культура дефіцит елементів живлення?

Пакет інструментів для фермерів

Пакет інструментів для фермерів - це набір інструментів, який допомагає приймати кращі рішення щодо правильного вибору добрив, застосовування необхідної кількості поживних речовин у потрібний час і в потрібному місці, щоб максимально збільшити урожай та його якість, заощаджуючи при цьому кошти.