Інновації, дослідження та розробки


Компанія Yara інвестує кошти в проекти досліджень і розробок, щоб удосконалити технологічні процеси, стратегії живлення культур та екологічні рішення.

Інновації, дослідження та розробки

Компанія Yara співпрацює з фермерами та промисловими клієнтами, щоб надавати інноваційні рішення, спрямовані на ряд головних глобальних проблем нашого часу. 

Фермери шукають способи підвищити продуктивність, захищаючи при цьому обмежені ресурси планети. Знання та дослідження можуть допомогти їм виростити більше їжі на обмеженій площі землі.

Промисловий сектор має відповідати новим нормам щодо екологічних показників, а нашим клієнтам потрібні технології, які зменшать рівень забруднення.

Зусилля компанії Yara, спрямовані на інновації, мають на меті знайти бізнес-можливості, результатом яких будуть практичні рішення – які вже працюють і приносять користь усьому суспільству.

Компанія Yara інвестує кошти в проекти досліджень і розробок, щоб удосконалити технологічні процеси, стратегії живлення культур та екологічні рішення. Співпрацюючи з партнерами та клієнтами, ми застосовуємо знання на полях і промислових підприємствах по всьому світую

Дізнайтеся більше про наші інноваційні рішення на корпоративному сайті yara.com