Чому приєднуватися до Yara?

Ми - зростаюча міжнародна компанія з виробництвом, продажами та сервісом, дослідженнями та службою підтримки в Південній та Північній Америці, Європі, Африці, Австралії та Азії.

Хто ми?

Ми - зростаюча міжнародна компанія з виробництвом, продажами та сервісом, дослідженнями та службою підтримки в Південній та Північній Америці, Європі, Африці, Австраліх та Азії. Ми обслуговуємо наших клієнтів у двох окремих сферах: живлення розлин та промислові розробки. Ми поставляємо рішення для сталого розвитку сільського господарства, навколишнього середовища й безпечних та ефективних промислових процесів.

Чому приєднуватися до Yara?

Мета

Наша планета стикається з екстремальними проблемами.

Ми наближаємося до 2050 року, коли чисельність населення світу зросте до 9 млрд людей *. Це вимагатиме збільшення виробництва продовольства на 60%. Викиди парникових газів збільшаться на 50% **. Ми в Yara є частиною глобальної мережі, що вигідно співпрацює та відповідально вирішує деякі ключові проблеми у світі – дефіцит ресурсів, продовольча безпека і зміна навколишнього середовища.

* OECD Baseline 2012 
** FAO Baseline 2005–2007

Персональний розвиток

Знання є основою для успіху Yara. Наші колеги – галузеві експерти, і ми всі можемо вчитися один в одного. В Yara всі працівники  – це життєво важливі вкладники в компанію з унікальними перспективами і талантами. Ми запрошуємо вас отримати ці можливості і вести свій власний розвиток!

Співпраця

В Yara співробітники з усього світу працюють разом і діляться знаннями, щоб досягти спільних цілей. Люди на всіх рівнях компанії є дружніми, поважними і зацікавлені у вашій точці зору. Ви відчуватимете теплу і гостинну атмосферу, незважаючи на складнощі і швидкість роботи.

Зріст

З корінням в Норвегії, Yara в даний час перетворилася на глобальну компанію. Сто років історії бізнесу довели, що ми є надійним роботодавцем з увагою на безпеку і сприятливі умови праці. Хоча минуло вже багато років з моменту нашого заснування, ми зберегли наш цікавий, енергійний і підприємницький дух. Yara й досі є відкритою компанією, в якій люди, знання і технології продовжують розвиватися і зростати.