Робота в Yara

Вакансії в компанії Yara настільки ж різноманітні, як і її працівники. Приєднуйтесь до нашої команди та допомагайте у вирішенні ряду ключових проблем у світі!

Згідно із власними правилами, компанія Yara відкрито інформує про всі наявні пропозиції робочих місць. Ви можете ознайомитись із всіма поточними вакансіями компанії.

Виробництво та переробка

Виробництво

Саме в цій області працює більшість наших співробітників. Вона охоплює всі операції всередині та за межами виробничих заводів, починаючи із сировини і аж до кінцевого продукту, включаючи його фасування та доставку.

Сюди ж відноситься як планування та модернізація технічного обсладнання на заводах, так і забезпечення належної технічної підтримки та виробничих проектів.

Комерційна діяльність

Комерційна діяльність

Комерційна діяльність охоплює всі види діяльності, що сприяють широкій присутності бренду завдяки використанню існуючих знань по продукту, напрацьованого досвіду у сфері маркетингу та просування торгової марки.

Наші агрономи та фахівці з продажу використовують власний досвід та набуті вміння для задоволення потреб клієнтів та створення довготривалого прибутку для компанії Yara. На додаток, ця діяльність охоплює відбір, придбання та продаж нашої сировини та продукції від сторонніх виробників.

Постачання

Постачання

Наші колеги із постачання займаються координацією процесу виробництва, розподілу та подальшого продажу продукції Yara та сторонніх виробників.

Вони займаються плануванням, переміщенням та транспортуванням сировини чи продукції по всьому шляху поставок - від постачальника до дистриб'ютора чи кінцевого споживача. Сюди також відносяться всі види діяльності, пов'язані із обробкою замовлень від клієнтів.

Розширення бізнесу та розвиток

Розширення бізнесу

Співробітники Yara, що працюють у цій сфері, використовують свої знання та досвід для покращення існуючої продукції, розробки нових продуктів чи технологій, що сприяє розширенню бізнесу компанії на існуючих та нових ринках.

Проектний офіс компанії Yara також працює в даному напрямку - створює, розробляє та втілює у життя великомасштабні проекти, спрямовані на подальше розширення бізнес-портфоліо компанії Yara. Крім того, наші колеги працюють в області стратегічного планування, інновацій та бізнес-аналітики.

Професійні послуги

Послуги

Оскільки Yara від початку і до кінця приймає участь у створенні ланцюжка цінностей, то управління, розвиток та підтримка всіх перерахованих вище напрямків роботи надзвичайно важливі для нашого бізнесу.

Наші колеги, які працюють у сфері професійних послуг, мають, як правило, досвід роботи у сфері фінансів, управління персоналом, ділового адміністрування, юриспруденції, економіки, інформаційних технологій чи у сфері безпеки.

Студенти й випускники: 

Стажування, літні вакансії

Наявність стажувань та літніх робочих місць в даний час обмежена. Політика компанії передбачає оголошення всіх можливостей для кар'єрного росту, Ви знайдете доступні стажування та роботу на літо на нашій сторінці вакантних посад

Випускники шкіл та університетів 

Yara наймає випускників з відсутністю досвіду або кількарічним досвідом, особливо в області операцій та обробки.