Підвищення врожайності цибулі та часнику

Цибуля та часник мають відносно низьку ефективність поглинання поживних речовин через неглибоку кореневу систему з товстим корінням та нечисленними короткими волосками. Тому дуже важливо вносити добрива якомога ближче до кореневої зони у доступній для поглинання формі.

Поглинання макроелементів та врожайність цибулі й часнику

Ключові показники виносу поживних речовин свідчать, що азот і калій є елементами, потрібними у відносно великій кількості для цибулевих. Вони є основними для досягнення високої врожайності відповідної якості.

Macronutrient removal

Для задоволення потреб рослини потрібні великі дози азоту. Однак важливо уникати надмірного його застосовування, особливо для ріпчастої цибулі, оскільки це може призвести до затримки дозрівання, пом'якшення цибулини та її гниття під час зберігання. 

Поглинання мікроелементів та врожайність цибулі й часнику

Хоча для забезпечення врожайності та якості цибулі необхідно набагато менше мікроелементів, їх правильний баланс має суттєве значення.

micronutrient removal

Основними мікроелементами, що потрібні у найбільшій кількості, є бор і залізо. Вони впливають на врожайність та якість врожаю. Цинк також відіграє важливу роль у проростанні насіння.

Рекомендовані добрива Yara для цибулі та часнику