Збільшення кількості цибулин

На обсяг отриманого врожаю цибулі та часнику можуть впливати різні фактори, наприклад, густота посіву. При більшій густоті кількість цибулин може зрости, але зменшиться їх розмір. Отже, щоб забезпечити максимальну врожайність цибулин потрібної величини, важливо коригувати густоту посіву. Збалансована програма живлення допоможе реалізувати потенціал врожайності.

 Азот

Азот є однією з найважливіших поживних речовин, необхідних для досягнення високої врожайності цибулі. Ця культура відома як найбільший споживач азоту, що може засвоїти його 2-3 кг на тону зібраного врожаю.

N influence

Калій

Важливість калію полягає в тому, що він сприяє високій врожайності цибулі та часнику. Ця поживна речовина є другою за обсягом споживання та піковим засвоєнням під час формування та збільшення цибулини. Однак слід уникати його надлишкового застосування, оскільки це призведе до зменшення врожайності.

Potassium influence

Нітрат кальцію

Дослідження із залученням нітрату кальцію підтверджують, що це одна з найбільш ефективних форм азоту для досягнення високої врожайності.

Ca influence