Збільшення ваги цибулини

Збалансована програма живлення може покращити загальну врожайність цибулі й часнику за рахунок збільшення ваги цибулин.

Азот впиває на збільшення ваги цибулин 

Оптимальне живлення азотом має важливе значення для ваги цибулин. Він підтримує розвиток  листя і, отже, збільшує кількість, розмір та вагу цибулі та часнику.

N influence

N influence

Дефіцит фосфору знижує урожайність цибулі й часнику

Якщо культури вирощуються на ґрунтах з дуже низьким вмістом природного фосфору, для збільшення врожайності потрібні більш високі показники, що призведе до збільшення маси і розміру цибулини.

Ph inlfluence

Калій покращує врожайність

Калій відіграє особливу роль при застосуванні високих доз азоту, оскільки допомагає підтримувати добру врожайність, мінімізуючи ризики псування під час зберігання врожаю, що можуть бути спричинені надмірним вмістом азоту.

Potassium influence

Цибуля дуже чутлива до сольового стресу, тому слід застосовувати безпечні джерела калію. Токсичні рівні хлориду в рослині можуть призвести до втрати врожайності та зменшення маси цибулин під час зберігання. Застосування сульфатних та нітратних форм калію, як правило, рідше призводить до зниження ваги цибулин під час зберігання.

Сірка збільшує засвоєння азоту рослинами

Сірка впливає на масу цибулини та врожайність, а також сприяє підвищеному засвоєнню азоту рослиною. Однак її високі дози, особливо на ґрунтах, багатих на сірку, можуть негативно вплинути на врожайність. Сірка також помітно впливає на гостроту цибулі через збільшений вміст піровиноградної кислоти, що є ключовою характеристикою якості.

S influence

Бор впливає на вагу цибулин

Випробування підтверджують, що бор позитивно впливає на врожайність цибулі та часнику, збільшуючи вагу цибулин. Важливо підтримувати правильний баланс кальцію, азоту та бору у ґрунті, тому що високий вміст Са та N може знизити поглинання бору.

B influence