Збільшення розміру цибулин

Густота посіву є дуже важливим фактором, що впливає на розмір цибулин. Крім того, ефективне живлення рослин може допомогти фермерам досягти потрібного діаметра. Азот, калій і фосфор також відіграють головну роль у формуванні розміру цибулини.

Азот підвищує розвиток листкової поверхні, а отже й розмір цибулин

 Оптимальна доза азоту визначає розмір цибулини. Азот відповідає за формування листя, тому збільшує кількість лусок цибулини або часникової голівки, впливаючи на їх розмір.

N influence

N influence

Оскільки ці рослини мають неглибоке погано розгалужене коріння, загальноприйнятою практикою є дробове внесення азоту для максимального збільшення ефективності поглинання. Локальне внесення азотних добрив довело більшу ефективність, ніж суцільне розкидання.

Нітрат кальцію найбільш ефективне джерело азоту

Випробування за участю нітрату кальцію підтверджують, що це найбільш ефективна форма азоту для досягнення високої врожайності. Це також найефективніша формула для збільшення розміру цибулини.

Ca influence

Фосфор сприяє збільшенню розміру цибулин

Важливо, щоб доза фосфору була достатньою для балансування потенційних втрат під час зберігання, наприклад, якщо було внесено забагато азоту. Фосфор допомагає досягти доброї врожайності за умови високої дози азоту, але водночас спричиняючи незначне погіршення якості плодів.

Ph inlfluence

Дефіцит калію знижує урожайність цибулин

Цибулеві вимагають багато калію для досягнення потенціалу врожайності, тому його дефіцит суттєво знижує урожай. Крам того, цей елемент допомагає кращому засвоєнню азоту в рослині.

Potassium influence

Сірка забезпечує оптимальне азотне споживання

Разом з азотом сірка є важливим компонентом білків без достатньої кількості якої рослина не в змозі ефективно використовувати азот. Однак її високі дози, особливо на ґрунтах, багатих на сірку, можуть негативно вплинути на врожайність. Сірка також помітно впливає на гостроту цибулі через збільшений вміст піровиноградної кислоти, що є ключовою характеристикою якості.

S influence