Кукурудза - ключові факти

При порівнянні з пшеницею та рисом кукурудза, з точки зору її застосування, мабуть, є найбільш різноплановою злаковою культурою.

 

Роль поживних речовин при виробництві, агрономічні принципи, ринкові вимоги та інш.

Maize
Maize
кукурудза

Критичні фази росту та розвитку кукурудзи

Рослина кукурудзи використовує сонячне світло як джерело енергії для виробництва вуглеводів, білків та олії, які містяться в зерна.
кукурудза

Роль елементів живлення на кожній стадії росту та розвитку

Кукурудза вимагає правильних поживних речовин в потрібний час, щоб досягти найкращих результатів. Тут ви знайдете огляд поживних речовин по стадіях росту культури.
Світове виробництво кукурудзи

Світове виробництво кукурудзи

Щорічно у світі кукурудзи виробляється більше, ніж будь-яких інших злакових культур.
Бур'яни, шкідники та хвороби кукурудзи

Бур'яни, шкідники та хвороби кукурудзи

Чисельність популяції комах-шкідників на окремому полі змінюється від сезону до сезону, тому для зниження ризику зараження рослин фермери зазвичай уважно спостерігають за полями та регулярно дотримуються сівозміни.
Кукурудза - ґрунт та його вапнування

Вапнування ґрунту при вирощуванні кукурудзи

Кукурудза погано сприймає ґрунти із низьким значенням рН (<5,0), адже тоді токсичність алюмінію знижує розвиток кореневої системи, а токсичність марганцю - розвиток самого стебла рослини.
Кукурудза – Баланс поживних речовин

Кукурудза – Баланс поживних речовин

Знання про поглинання та винос поживних речовин рослинами кукурудзи допоможе вам розробити найкращу програму живлення з метою отримання максимального прибутку.
Використання кукурудзи

Використання кукурудзи

У порівнянні з пшеницею та рисом кукурудза, з точки зору її застосування, мабуть, є найбільш різноплановою злаковою культурою.
Технології внесення

Технології внесення

Існують різноманітні способи внесення добрив у посівах кукурудзи.
Агрономічні принципи

Агрономічні принципи

Кукурудзу переважно вирощують між 55˚ північної та 45˚ південної широти. Жодна інша зернова культура не використовує сонячне світло настільки ж ефективно, як кукурудза, а її урожайність з одного гектара є найвищою серед всіх зернових культур.