Огляд потреб у поживних речовинах

Більшість поживних речовин зберігаються в якості запасів у бруньках дерев, стовбурі та корінні. Потім вони знову мобілізуються після зими, щоб забезпечувати живлення для зростання листя, цвітіння, формування та визрівання фруктів. На додаток, значна частина поживних речовин, що поглинається деревом, відновлюється у ґрунті в результаті щорічної обрізки, проріджування дерев та опадання листя.

 

 development cycle

 macro and mezo distribution

Макроелементи

 Macroelements

Кальцій, калій та азот є найважливішими макроелементами, потрібними для підтримки продуктивності садів. Для забезпечення здорового росту дерева необхідні великі дози кальцію. Як тільки його найменша частка в плоді опускається до найнижчого рівня, що є критичним, ці обставини слід врахувати, щоб мінімізувати проблеми з якістю зберігання.

Значна частка азоту використовується на початку сезону для забезпечення кращого вегетаційного періоду розвитку листя, цвітіння та зав'язування плодів. Надлишок поживних речовин і пізнє застосування азоту можуть негативно впливати на якість плодів. В результаті, найчастіше азотне добриво вносять під час двох основних етапів росту: восени після збирання врожаю, з метою збільшення резервів дерева, які потім знов мобілізуються для підтримки цвітіння, зав'язування плодів та раннього розвитку листя на початку весни; та навесні під час цвітіння, для забезпечення подальшого розвитку плодів і листя пізньої весни та протягом літа.

 element distribution

Найбільша кількість калію поглинається пізніше, ніж азоту, що є ключовим фактором впливу на врожайність, однак це також має значний вплив на солодкий присмак плодів.

Потрібні відносно малі дози фосфору. Він відіграє важливу роль у період розвитку тканин рослин - в тому числі коли формуються нове коріння та квіти, а також під час поділу клітин при наливанні плодів. 

Магній важливий для забезпечення достатнього розвитку, однак у відносно невеликих кількостях. Він значно впливає на розвиток листя та цвітіння з мінімальними втратами плодів. 

Мікроелементи

Зважаючи на те, що для забезпечення нормального розвитку необхідна менша кількість мікроелементів, проте, бор, мідь, марганець та цинк є ключовими елементами для зерняткових культур.

 micronutrient removal

Бор та цинк відіграють критично важливу роль у розвитку бруньок, цвітінні та зав'язуванні плодів. Ці мікроелементи найчастіше застосовуються.