Мінімізація ризику появи гнилі та хвороб у зерняткових

Дізнайтесь як за допомогою збалансованого живлення можна знизити прояви гнилей у яблунь та груш.

Багато патогенів (грибки, бактерії, віруси та нематоди) шкодять фруктовим деревам. Вони можуть безпосередньо зіпсувати плід, роблячи його непривабливим або непридатним для їжі, а також послабити фруктове дерево, пошкодивши листки, стовбур і гілки. Завдання шкоди фруктових деревам знижує їх продуктивність і підвищує чутливість до негативних факторів довкілля.

Найбільш поширені захворювання - іржа, парша, різноманітні гнилі і бактеріальний опік. Бактеріальний опік найбільше обмежує врожайність європейської груші. Також часто спостерігаються пошкодження з боку різних комах та кліщів. Якісне живлення яблунь і груш сприяє покращенню їх здоров'я і робить їх більш стійкими до уражень патогенами.

Вплив живлення на прояви хвороб зерняткових

Калій

P influence

Дуже важливо, щоб концентрація калію була збалансована з іншими катіонами, а саме, кальцієм, оскільки переважання вмісту калію над кальцієм значно підвищує ризик появи гнилі та фізіологічних розладів.

Кальцій

Гнилі, що з'являються при зберіганні, в тому числі Gloeosporium і Рenicillium, можна мінімізувати застосуванням кальцію. Регулярне внесення поживних речовин фоліарно - найефективніший захід з вирішення проблем такого роду.

Ca influence

Ca influence