Yara CheckIT

Yara CheckIT


Yara CheckIT - додаток для смартфонів для простого і швидкого виявлення можливого дефіциту поживних речовин в культурах.

Yara CheckIT

Користувачі можуть переглядати фотографії з дефіцитом поживних речовин у високій якості, фільтрувати їх за симптомами, розташуванню симптому на рослині, або передбачуваної причини симптому. CheckIT надає рекомендації щодо внесення добрив для усунення виявленого дефіциту, а також альтернативні продукти, які допоможуть запобігти подібному дефіциту на наступних етапах росту.

Додаток Yara CheckIT сформовано і локалізовано для культур і мови, специфічних для конкретної країни. CheckIT було спеціально розроблено для роботи у сільській місцевості з низьким рівнем мобільного зв'язку, що дозволяє фермерам прямо в польових умовах виконувати аналіз і отримувати рекомендації з усунення дефіциту поживних речовин для поліпшення якості культур та їх врожайності. Використовуючи сервіс мобільного розташування, CheckIT може надати контактну інформацію найближчого офісу Yara .

Додаток Yara CheckIT доступний безкоштовно для завантаження на мобільних пристроях iOS, Android і Windows Mobile.

Скачати безкоштовно

Якщо Ви переглядаєте цю сторінку на комп'ютері, для завантаження додатку скануйте QR-код, використовуючи Ваш мобільний пристрій.

 CheckIT QR

Якщо Ви переглядаєте сторінку з мобільного пристрою - завантажте додаток, використовуючи посилання розташоване нижче.

Завантажити додаток Yara CheckIT