- Офіційні дистриб'ютори
- Контакти
-
YaraVita BIOTRYG - біостимулянти
-
-
Персики сприйнятливі до великої кількості хвороб. Молочний блиск (Хондростереум пурпурний (Chondrostereum purpureum)), бактеріальний рак (Pseudomonas syringae) і опеньки можуть спричинити загибель дерева. Серед вірусних захворювань - пожовтіння бруньок персика, кільцева плямистість та пожовтіння і скручування листя. Всі вони погіршують врожайність дерев і якість їхніх плодів.
Нектарини, зокрема, схильні до розтріскування, якщо перед збором врожаю йшли дощі.
Молочний блиск (Хондростереум пурпурний (Chondrostereum purpureum)) і бактеріальний рак (Pseudomonas syringae) - це серйозні захворювання, що бувають у слив у багатьох країнах. В умовах вологого клімату важко контролювати захворювання бруньок та розвиток бурої гнилі. Вірус «віспи сливи» (sharka) - це основна проблема у Європі. Для боротьби з цим вірусом, були запроваджені карантинні заходи, щоб зупинити його розповсюдження за межі постраждалих регіонів.
Європейські сливи виявляють меншу вразливість від шкідників, ніж інші кісточкові культури, проте гусінь озимої совки та листокрутки можуть пошкодити листя та плоди.
Деякі сорти (наприклад, Тілтон) можуть квітнути раз на два роки. Правильне підживлення, проріджування на ранніх етапах та обрізання для стимуляції росту можуть допомогти мінімізувати цю проблему. Шкідники та хвороби легко можуть пошкодити шкірку, а будь-які плями знижують цінність плодів. Плями можуть утворюватися внаслідок хвороб під час цвітіння, ураження червоним кліщиком та бактеріями. Борошниста роса також може залишати плями на плодах. Бура гниль спричиняє загибель плодів. Її необхідно контролювати за допомогою фунгіцидів на етапі цвітіння. Культура також сприйнятлива до уражень різними комахами та кліщами.
Надмірне обрізання може зробити дерево більш вразливим до гумозу (Pseudomonas syringae).
Вишні та черешні - це особливо привабливі для пташок плоди, тому їх часто доводиться захищати сіткою. Ці культури також страждають від хвороб, які важко контролювати, а саме: кокомікозна плямистість вишні (Blumeriella jaapi) та бактеріальні ураження / бактеріальний рак (Pseudomonas syringae). Обробка фунгіцидами до збору врожаю має особливе значення, оскільки це допомагає подолати хворобу, яка може зіпсувати плоди. Плодові мошки, тля, личинки та листокрутки - це основні шкідники.
Азія та Океанія