Стратегії внесення добрив

До висадки дерев, необхідно внести достатню кількість фосфору у кореневу зону.

У сформованих садах сухі добрива можна розкидати по поверхні ґрунту або вносити смугою вздовж лінії поливу під кронами дерев.

Image 1  Image 2

Фертигація

Фертигація підводить поживні речовини безпосередньо до активної кореневої зони. Це більш ефективний та точний спосіб задоволення нагальних потреб.  Системи крапельного зрошення забезпечують вологою певну зону, в якій коренева система може добре функціонувати.  Вони також допомагають одноманітно вносити добрива для кожної рослини, а також вносити правильні добрива у правильний час і в правильній кількості, що забезпечує оптимальне поглинання.  У випадку використання системи фертигації, необхідно підтримувати баланс поживних речовин, щоб забезпечити задоволення всіх потреб дерева впродовж періоду плодоношення.

Некореневе підживлення

Некореневе підживлення застосовується в разі виникнення потреби у негайному внесенні добрива або у випадках, коли стан ґрунту обмежує доступність певних поживних речовин. Оскільки кутикули листя кісточкових культур мають відносно високий вміст воску у порівнянні до інших фруктових дерев, бажано використовувати спеціальну продукцію з добавками, щоб покращити поглинання поживних речовин листям і попередити його пошкодження. 

Оприскувачі для плодів

Оприскувачі для плодів використовуються з метою максимізувати якість плодів до їх збору.  Необхідно забезпечити повне покриття плодів, особливо у випадках застосування фосфору чи калію з метою поліпшення забарвлення, або кальцію для зменшення розтріскування плодів.  Знову ж таки, для попередження пошкодження плодів необхідно використовувати збалансовані добрива.