травня 01, 2019

Yara Digital Farming

Хочемо познайомити Вас з нашим новим напрямком в Україні – Digital Farming.

Наші інструменти, послуги та рішення побудовані на поєднанні найсучасніших технологій та унікальних агрономічних знань компанії Yara. Наші розробники тісно співпрацюють з ринками по всьому світу для формування наших рішень у відповідності до потреб фермерів та ринкової інформації.

Yara Digital Farming

Мета:

  • Збирати та інтерпретувати дані до квадратних метрів поля.
  • Перетворювати дані на спеціальні рекомендації щодо живлення сільськогосподарських культур, які підходять для ферми майбутнього.
  • Підтримувати фермерів у всьому світі для збільшення врожайності та зменшення впливу на навколишнє середовище.

Наші цифрові хаби є центрами зосередження наших зусиль. Команда Yara «Цифрове сільське господарство» зосереджена навколо п’ятьох Цифрових Хабів розташованих в Німеччині, Бразилії, Болгарії, США та Сінгапурі.

Ми вибрали місця, що поєднують близькість до наших основних ринків і до цифрових талантів, і дозволяють створювати глобальні, але пристосовані інновації.

Представляємо Вам наші перші два рішення це: atFarm www.at.farm (система для створення карт диференційного внесення добрив та рекомендацій необхідної кількості) та АгроОфіс www.agro-office.com – система класу agro management system.