вересня 25, 2020

BIOTRYG™!

Друзі! Маємо для вас чудову новину! Компанія Yara з радістю представляє торгову марку стимуляторів BIOTRYG™!

Технологія BIOTRYG™ запускає природні процеси в рослині, що підвищують ефективність використання поживних речовин, а також впливають на конкретні процеси в метаболізмі культур. Застосовуються, щоб фермер міг отримувати кращі врожаї без погіршення якісних показників.

Переваги біостимулянтів наступні:

🔸запускають природні процеси всередині рослин

🔸стимулють стійкість рослин до впливу абіотичного стресу

🔸допомагають рослині розкрити свій потенціал навіть в стресових умовах

🔸містять мікроелементи та біоактивні сполуки у високій концентрації

🔸підходять для широкого спектра сільськогосподарських культур

🔸безпечні для довкілля

☝️До лінії біостимулянтів з технологією BIOTRYG™ відносяться наступні продукти:

♻️YaraVita BIOTRAC – рідкий продукт для позакореневого застосування на основі суміші поживних речовин і біоактивних сполук, екстрагованих з водоростей Ascophyllum nodosum. Розроблений для полегшення дії абіотичних факторів та допомоги рослині в періоди високої метаболічної активності з метою стимулювання цвітіння, закладання плодів і підвищення якості та кількості врожаю.

♻️YaraVita BIOMARIS – висококонцентрована рідка формуляція для позакореневого застосування на основі біоактивних сполук екстрагованих з морських водоростей Ascophyllum nodosum. Може застосовуватись для стимулювання росту рослин, покращення плодоношення та пом’якшення дії абіотичного стресу.

♻️YaraVita UNIVERSAL BIO / PHOSAMCO BIO – це збалансована комбінація макро- та мікроелементів з додаванням витяжки з морських водоростей Ascophyllum nodosum, яка підходить для широкого спектра сільськогосподарських культур