червня 10, 2020

Навіщо робити аналізи ґрунту?

Агрохімічний аналіз необхідний для визначення лімітуючих факторів кожного окремого поля та розуміння процесів, які відбуваються в ґрунті в розрізі часу, що дасть змогу якісно та ефективно планувати технології живлення.

Саме тому проведення агрохімічного обстеження поля необхідно проводити з певною періодичністю, що дасть змогу оптимізувати кількість витраченого добрива та отримати максимально ефективний економічний результат.

Як оптимізувати затрати по відбору зразків ґрунту?

Наша команда пропонує проводити відбори проб по зонах продуктивності поля. Це дасть розуміння причин неоднорідності врожайності поля та дозволить створити програму за бажанням замовника – короткострокову (на поточний сезон), або довгострокову з урахуванням великої кількості факторів та моделюванням змін у майбутньому.

Як провести відбір ґрунту?

Звертаючись до офіційних дистриб'юторів Yara Ви отримаєте пропозицію на повний комплекс послуг – від визначення методології відбору та його проведення до надання послуг в нашій лабораторії Megalab (Великобританія).

Також можливо провести відбір проб ґрунту власноруч, для цього необхідно лише придбати ручний пробовідбірник. Даний метод буде економічно вигідним у разі проведення аналізів невеликої кількості проб ґрунту. Відбір та підготовка доволі прості, для уточнення звертайтесь до наших офіційних дистриб'юторів, або регіональних представників.

Усі контакти тут: https://www.yara.ua/crop-nutrition/where-to-buy/