Вища ефективність використання води

Культури, що повністю забезпечені необхідними елементами живлення, вживають воду більш раціонально.

Вища ефективність використання водиЗдорова, швидкоростуча, повністю забезпечена добривами рослина ефективніше використовує воду для підвищення врожаю.

Рекомендації Yara з живлення культур, які представлені на цьому сайті, допомагають культурам більш продуктивно використовувати воду завдяки підтримці сильного зростання та високих врожаїв, що веде до більшої транспірації та зменшує зневоднення і випаровування. Регулярне застосування добрив сприятиме укоріненню, забезпечуючи краще добування води з ґрунту.

Добре збалансоване живлення також збільшує ефективність листя, забезпечуючи міцний навіс, який постачає тінь і скорочує випаровування з ґрунту.

Калій (через його осмотичну функцію) та азот (завдяки внутрішньому регулюванню pH гормонів і ксилеми) дуже важливі для ефективності та оптимального регулювання і контролю поглинання CO2 та втрати води через продихи.

Отже, при використанні різноманітних індивідуальних програм живлення від Yara, що забезпечують присутність елементів живлення та підвищення врожайності, виробляється більше зерна на кожен мм опадів або використаної для зрошення води. Yara визнає, що покращена “ефективність використання води” стає все більш і більш важливою з огляду на існуючий дефіцит водопостачання. А оскільки в регіонах із недостачею води проживає понад 2.8 млрд. людей, то найбільш ефективне використання цього обмеженого ресурсу має величезне значення для сталого виробництва сільськогосподарських культур.