Зниження вуглецевого сліду


Yara вважає, що для задоволення продовольчих і енергетичних потреб постійно зростаючого світового населення, стійкому сільському господарству і надалі буде потрібне внесення мінеральних добрив. Однак для зменшення впливу на навколишнє середовище продуктам потрібен низький вуглецевий слід.

Инициатива Yara по снижению углеродного следа

Завдяки інвестиціям в нову "найкращу існуючу технологію" (НІТ), яка мінімізує вуглецевий слід, заводи Yara вважаються одними з найбільш енергоефективних у світі.

Дійсно, завдяки розробці та впровадженню технології каталізаторів на своїх заводах з виробництва азотної кислоти, компанія Yara скоротила викиди азоту N2 на цілих 90%. Саме це на 40% скоротило вуглецевий слід у добривах, що містять нітрати.

А за рахунок збільшення ефективності азоту N при внесенні добрив - завдяки правильному вибору та використанню нітратних добрив - виробники сільськогосподарської продукції можуть мінімізувати втрати від його вимивання чи випаровування і ще на 30-40% скоротити вуглецевий слід.

Таким чином, використовуючи у своїх програмах живлення культур азотні добрива Yara з низьким вуглецевим слідом, виробники сільськогосподарської продукції можуть ефективно скоротити навпіл викиди вуглецю.