Морехідні судна

Технологія SCR та розчин сечовини (AUS40) для судновых двигунів

Компанія Yara готова запропонувати рішення із зниження викидів NOx, об'єднані під торговою маркою NOxCare і розроблені спеціально для суднобудівництва. Наш широкий асортимент рішень NOxCare для суден передбачає проектування та встановлення системи SCR (селективної каталітичної нейтралізації), поставки розчину сечовини AUS40 під маркою NOxCare40, а також ряд послуг і пакети технічного обслуговування.

Зниження рівня викидів NOx судновими двигунами

Суднобудівники все частіше стикаються з обмеженнями відносно викидів оксидів азоту (NOx) у зв'язку з жорсткістю законодавства як з боку Міжнародної морської організації, так і на регіональному рівні. Грунтуючись на своєму досвіді із зниження викидів NOx за рахунок використання AdBlue в автомобілях і на промислових об'єктах, компанія Yara готова запропонувати рішення із зниження викидів NOx судновими двигунами. Для морехідних суден ці рішення пропонуються в співпраці з Wilhelmsen Maritime Services. 

Лінійка продуктів NOxCare від Yara передбачає повний комплекс рішень із зниження викидів NOx:

  • Технологія SCR
  • Розчин сечовини (реагент AUS40 для контролю рівня викидів NOx)
  • Надання послуг з технічного обслуговування

Yara — вибір спеціалістів при підборі технології SCR і поставок реагентів для суднових двигунів

Наші рішення грунтуються на декількох десятиліттях досвіду в сфері виробництва і поставок реагентів для контролю рівня викидів NOx, а також на технічних інноваціях відносно систем SCR. Наша всесвітня платформа поставок гарантовано забезпечить вас необхідними обсягами реагентів у зручні для вас місце й час.

AUS40 та технологія SCR для суднових двигунів