AdBlue® для позашляхової рухомої техніки

AdBlue для позашляхової рухомої техніки

Деякі трактори, екскаватори, крани та інша позашляхова рухома техніка, що працює на дизельному паливі, обладнані технологією SCR, для роботи якої вимагається AdBlue. AdBlue заливається в спеціальний бак, відокремлеий від бака для дизельного палива. AdBlue - це прозора, проста в застосуванні безпечна рідина. Завдяки технології SCR і AdBlue, техніка знаходиться в чистішому стані в результаті значного скорочення шкідливих викидів оксидів азоту.

Використання технології SCR та AdBlue для зменшення викидів NOx в даний час є повсюдною практикою для декількох видів позашляхової техніки:

  • Сільськогосподарська / фермерська техніка - трактори і комбайни
  • Рухливі крани
  • Двигуни, що використовуються в портах і аеропортах
  • Екскаватори та механізми, що використовуються в шахтах і на будівництвах

Працівники аграрного сектора і сільськогосподарське співтовариство прекрасно знають компанію Yara як провідного виробника мінеральних добрив. Крім цього, Yara є першопрохідцем у виробництві AdBlue. Ми брали участь в розробці стандарту ISO для AdBlue спільно з виробниками дизельних двигунів. AdBlue - це особливий розчин сечовини високого ступеня очищення. Значна очистка потрібна для забезпечення сумісності AdBlue з комплексним каталізатором системи SCR, який переробляє цю рідину. Для забезпечення необхідного ступеня очищення процес вироблення і доставки такого розчину сечовини є більш складним у порівнянні з виробництвом розчину сечовини, що використовується в сільському господарстві для отримання мінеральних добрив. З цієї причини AdBlue продається за іншою ціною.

Компанія Yara реалізує AdBlue під торговою маркою Air1. Через мережу дистриб'юторів по всьому світі ми здійснюємо прямі поставки Air1 на сільськогосподарські об'єкти і операторам позашляхової рухомої техніки.

Ми пропонуємо повну лінійку рішень з продукту AdBlue для тракторів і крупної позашляхової техніки. Кваліфіковані спеціалісти відділу продажів Air1 дадуть відповідь на будь-які ваші питання щодо AdBlue.

Де можна придбати AdBlue для трактора або позашляхової рухомої техніки?

AdBlue можна придбати:

  • У вашого постійного постачальника дизельного палива і мастильних речовин 
  • У спеціалізованих постачальників запасних частин для двигунів тракторів та іншої позашляхової техніки 
  • В разі необхідності - на відповідних станціях техобслуговування, де AdBlue продається в каністрах.

Попередження: AdBlue також продається з дозаторів на станціях технічного обслуговування. Заздалегідь з'ясуйте, чи можна заправляти ваш трактор або позашляхову техніку на даному обладнанні, тому що зазвичай воно призначене тільки для вантажних автомобілів і автобусів.

  • Для обслуговування тракторів, екскаваторів та сільськогосподарської техніки ми створили мережу офіційних постачальників Air1.
Додаткові відомості про те, де можна придбати AdBlue.