AdBlue® для легкових та інших пасажирських автомобілів

AdBlue для легкових та інших пасажирських автомобілів

Технологія SCR і необхідність використання AdBlue стають все більш звичайною практикою серед легкових та інших пасажирських автомобілів - повнопривідних, мікроавтобусів, багатофункціональних транспортних засобів та ін. В даний час існує можливість придбати транспортний засіб, обладнаний системою SCR з використанням AdBlue, випущений різними виробниками: Renault, Peugeot, Citroën, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes Benz, GM / Opel, Ford, Toyota і Mazda. Все більше й більше виробників випускає автомобілі з системами SCR в міру впровадження в 2014 році в Євросоюзі стандарту Euro 6, що обмежує викиди оксидів азоту легковими автомобілями й легкими вантажівками.

Десятилітрові каністри AdBlue дуже прості у використанні. Їх можна придбати:

  • В дилерському центрі, де ви купили свій автомобіль
  • На численних станціях технічного обслуговування по всьому світі

Компанія Yara реалізує AdBlue під торговою маркою Air1, вона може використовуватися з будь-якими моделями і марками автомобілів, які застосовують AdBlue.

Увага: на станціях технічного обслуговування, що заправляють AdBlue з дозатора, необхідно з'ясувати, чи можлива заправка вашого автомобіля цим обладнанням - не все дозатори призначені для заправки легкових автомобілів. Деякі станції обслуговування заправляють AdBlue тільки вантажні автомобілі, тому що їм потрібно набагато частіша заправка в порівнянні з легковими автомобілями - іноді навіть раз на тиждень. В результаті такого інтенсивного використання нафтові компанії створили мережу станцій технічного обслуговування з дозаторами AdBlue, що відповідають вимогам великовантажних автомобілів, наприклад, з більш великими форсунками і швидкісний подачею рідини, що не підходить для легкових автомобілів.

Безкоштовний додаток для мобільних смартфонів і планшетів доступний для завантаження. Воно використовує технологію GPS для визначення найближчого роздрібного дозатора Air1 для комерційного транспорту.

AdBlue продають дилерські центри, які встановлюють ціну на AdBlue самостійно. Наша компанія є виробником AdBlue і поставляє її в точки роздрібного продажу, розташовані по всьому світі.

Щодо ціни на AdBlue не існує встановленого правила, тому ми рекомендуємо порівняти ціни на AdBlue в різних точках продажів і вибрати найбільш прийнятну. Ймовірно, дилерські центри різних марок автомобілів пропонують і різні ціни на AdBlue.

Що впливає на ціноутворення AdBlue?

На вартість AdBlue впливають різні чинники. AdBlue є розчином сечовини високого ступеня очищення, в якому в якості вихідної сировини використовується синтетична сечовина. У зв'язку з високими вимогами до якості продукт виробляється з більшим ступенем очищення в порівнянні з виробництвом добрив, що використовуються фермерами. Це істотно впливає на ціноутворення. Крім того, виробництво сечовини вимагає великої кількості енергії, як правило, природного газу. Рівень цін на нафту, природний газ та аміак прямо впливає на вартість сечовини. При зростанні цін на ці продукти збільшується ринкова ціна AdBlue.

Як визначити, чи автомобілю потрібний AdBlue?

Вашому автомобілю потрібний AdBlue, якщо він обладнаний системою SCR. Система SCR використовується в деяких автомобілях, що відповідають вимогам стандарту Euro 6. Необхідну інформацію ви можете отримати:

  • У вашому ділерському центрі
  • В керівництві для власника автомобіля

Якщо ваш автомобіль оснащений системою SCR, ви знайдете бак для AdBlue (зазвичай з блакитною кришкою) поряд з баком дизельного палива або під килимком багажника. Різні виробники розташовують бак в різних місцях.

Як визначити, чи потрібна автомобілю заправка AdBlue?

На приладовій панелі є індикатор або лампа, що сигналізує про необхідність поповнити бак AdBlue. Звичайно поповнення бака відбувається в ході планових робіт з технічного обслуговування, але може виникнути потреба поповнити бак в інтервалі між технічними обслуговуваннями. В цьому випадку заправка бака AdBlue не потребуватиме додаткових навичок. Просто заправте бак AdBlue так само, як ви заправляєте бак дизельного палива - з ємності або, по можливості, з дозатора на станції технічного обслуговування, якщо таке обладнання передбачене для легкових автомобілів.

Яку кількість AdBlue буде споживати мій автомобіль?

Кількість AdBlue, необхідна автомобілю, може бути різною. Це залежить від таких чинників:

  • Тип автомобілю (4x4, легковий автомобіль, багатофункціональне транспортний засіб та ін.);
  • Тип двигуна;
  • Умови водіння і необхідна потужність (водіння по гірських дорогах, по снігу, з причепом або фургоном і т.д.);
  • Стиль водіння.

Для відстеження витрати AdBlue використовуйте індикатор AdBlue в своєму автомобілі. Існує декілька онлайн форумів, де водії обговорюють питання споживання AdBlue. Ви можете відвідати ці форуми і отримати більш чітке уявлення про передбачувані витрати рідини.

У ряді випадків витрата AdBlue настільки мала, що ви не помітите зміни рівня, а заправка буде потрібна тільки при проведенні планових робіт з технічного обслуговування на автостанції.

Якщо індикатор AdBlue сигналізує про необхідність заправити бак, не хвилюйтеся - ви можете використовувати автомобіль ще якийсь час, поки не дозаправили свій автомобіль AdBlue. Тут ви можете ознайомитися з практичним керівництвом з використання AdBlue.