AdBlue® для комерційного автотранспорту

AdBlue для комерційного автотранспорту

Якщо ви є власником комерційного автотранспорту, що оснащений системою SCR і відповідає стандарту Euro IV, V або Euro VI, вам буде потрібна AdBlue. Це стосується наступних транспортних засобів:

 • Комерційний автотранспорт з SCR, включаючи вантажні автомобілі, сміттєвози, пожежні машини і т.д.
 • Легкотоннажний автотранспорт з SCR або LGV, наприклад, фургони
 • Автотранспорт, що використовується для перевезення пасажирів, у тому числі туристичні автобуси, автобуси, шкільні автобуси, міні-автобуси іт.д.

Починаючи з 2005 року, ми допомогли більше ніж сотні автопарків різних розмірів підібрати AdBlue та обладнання для AdBlue. Фахівці відділу продажів Air1 компанії Yara готові запропонувати свій досвід і знання торговим посередникам, власникам заправних станцій або станцій технічного обслуговування, а також операторам комерційних автопарків, власникам туристичних автобусів, вантажних автомобілів або автобусів.

AdBlue pump

Де можна придбати AdBlue для комерційного автотранспорту?

AdBlue від компанії Yara можна придбати в Європі, Північній та Південній Америці, Австралії, Азії и Африці в тих же роздрібних магазинах та через ті ж мережі дистриб'юторів, де ви завжди купуєте дизельне паливо для свого автомобіля. Крім того, рідина AdBlue нашого виробництва продається на станціях обслуговування для вантажних автомобилів, а завдяки нашому безкоштовному додатку для смартфонів "AdBlue" ви можете знайти найближчий до вас магазин або станції обслуговування, які продають AdBlue, уздовж вашого маршруту.

При наявності у вас декількох транспортних засобів існує можливість організувати поставку великої партії AdBlue безпосередньо на ваш склад. Для цього вам буде потрібно замовити наливну цистерну; крім того, ми здійснюємо поставки AdBlue в 1000-літрових контейнерах середньої вантажопідйомності або 210-літрових бочках.

Додаткова інформація про те, де можна придбати AdBlue.

Air1 tank

Який обсяг AdBlue слід купувати?

Які б не були ваші вимоги, у нас знайдеться відповідна вам упаковка! Ваш вибір буде залежати від споживання і розміру вашого автомобільного парку та кількості автомобілів, що оснащені системою SCR і відповідають стандарту Euro IV, V або VI, незалежно від того, чи йде мова про вантажні автомобілі, автобуси, туристичні автобуси або малотоннажні вантажівки.

Переконайтеся, що ви купуєте саме AdBlue, а не продукт під назвою "розчин сечовини". Продукт, що ви використовуєте, повинен задовольняти досить строгим стандартам якості ISO, в іншому випадку ви ризикуєте забруднити систему SCR транспортного засобу.

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам зробити правильний вибір відповідно до ваших потреб. Ми пропонуємо AdBlue в такій упаковці:

 • Упаковки:
  10-литрові каністри з AdBlue
  210-литрові бочки з AdBlue
  1000-литрові контейнери середньої вантажопідйомності з AdBlue
 • Безтарне перевезення безпосередньо на ваш об'єкт

Яка кількість AdBlue мені необхідна?

Середня витрата AdBlue для комерційного автотранспорту залежить від типу транспортного засобу (вантажний автомобіль, автобус, туристичний автобус, фургон, сміттєвоз і т.д.), а також від частоти його застосування. Тип поїздки також впливає на інтенсивність роботи двигуна і, відповідно, на необхідну кількість AdBlue.

В цілому, передбачувана витрата AdBlue становить 4% - 6% від витрати дизельного палива. Іншими словами, витрата складе близько 5 літрів AdBlue на кожні 100 літрів дизельного палива або близько 1,5 літрів AdBlue на кожні 100 км шляху. Це означає, що бак для AdBlue ви будете заповнювати набагато рідше, ніж бак для дизельного палива.

Ми пропонуємо скористатися калькулятором для більш точного визначення витрати AdBlue на підставі ваших вимог. Зв'яжіться з нами з питань оцінки приблизної витрати AdBlue для вашого автомобільного парку.

Який спосіб придбання AdBlue найбільш економічний?

Найбільш економічним способом для компанії Yara є поставка AdBlue Air1 великими партіями безпосередньо в ємність з AdBlue на вашому об'єкті. Крім того, ви можете придбати AdBlue через нашу мережу постачальників Air1, які реалізують AdBlue в 10-літрових каністрах, 210-літрових бочках і 1000-літрових контейнерах середньої вантажопідйомності. При належному зберіганні термін придатності AdBlue становить 12 місяців.

Дізнайтеся більше про роботу з AdBlue та її зберігання

Додаткові відомості про те, де можна придбати AdBlue

Яка вартість AdBlue?

Вартість AdBlue залежить від обсягу замовлення. В цілому, ціна AdBlue за літр набагато нижче, ніж у дизельного палива на заправній станції.

Більшість транспортних засобів з каталітичними нейтралізаторами SCR використовують приблизно на 5% дизельного палива менше порівняно з іншими машинами. Подібна економія палива для вашого вантажного автомобіля, автобуса або легкотоннажного транспортного засобу підтверджує рентабельність використання AdBlue. Поточні витрати на ваш автопарк в цілому будуть нижче, ніж у автопарку з транспортними засобами, оснащеними системою рециркуляції відпрацьованих газів, а не системою SCR.

Що впливає на ціноутворення AdBlue?

На вартість AdBlue впливають різні чинники. AdBlue є розчином сечовини високого ступеня очищення, в якому в якості вихідної сировини використовується синтетична сечовина. У зв'язку з високими вимогами до якості продукт виробляється з більшим ступенем очищення в порівнянні з виробництвом добрив, що використовуються фермерами. Це істотно впливає на ціноутворення. Крім того, виробництво сечовини вимагає великої кількості енергії, як правило, природного газу. Рівень цін на нафту, природний газ та аміак прямо впливає на вартість сечовини. При зростанні цін на ці продукти збільшується ринкова ціна AdBlue.

Наші фахівці відділу збуту AdBlue готові запропонувати вам різноманітні рішення відносно AdBlue під маркою Air1:

 • Рішення щодо зберігання AdBlue, стандартні й індивідуальні
 • Продаж AdBlue в упаковках, від банок до контейнерів
 • Управління проектами для установки резервуарів для AdBlue
 • Оцінка інженерно-технічних робіт та майданчики для незалежних торгових посередників або мереж дистриб'юторів
 • Варіанти фінансування

Якщо вам потрібна AdBlue для вантажних автомобілів, автобусів, туристичних автобусів або фургонів, виберіть AIR1 від Yara - провідну марку AdBlue в Європі.

Air1 — це гарантія безперебійних поставок

 • Компанія Yara, провідний виробник сечовини в світі, однією з перших розробила і представила AdBlue на світовому ринку. Даний продукт виробляється на різних заводах компанії в Європі, включаючи завод в Слуіскілі (Нідерланди), який є найбільшим виробничим підприємством з випуску AdBlue в світі. Ви можете розраховувати на безперебійні поставки AdBlue і надійну мережу дистриб'юторів Yara. Air1 реалізується у співпраці з надійними дистриб'юторами, що гарантує доставку в будь-яку точку світу. Компанія Yara продовжує розвивати і посилювати свою систему постачання і гарантує надійні поставки AdBlue під маркою Air1.

Air1 — це продукт високої якості

 • AdBlue під маркою Air1 виготовляється з "первинної", тобто непереробленої сечовини, що видобувається безпосередньо на етапі виробництва розплаву сечовини, що дозволяє уникнути наявності домішок. Готовий продукт набагато чистіший від сечовини, що використовується для мінеральних добрив. При виробництві AdBlue компанія Yara використовує спеціально оброблену демінералізовану воду. Ми транспортуємо AdBlue в спеціальних автомобільних і залізничних цистернах або трубопроводом до відповідних терміналів. Кожна партія AdBlue, вироблена на заводі фірми Yara, перед відправкою проходить ретельний аналіз.