AdBlue® використовується в дизельних автомобілях, обладнаних системою SCR

Використовуйте якісну AdBlue: марка Air1® від компанії Yara

AdBlue використовується в дизельных автомобілях, обладнаних системою SCR. Компанія Yara — один з ведучих світових виробників AdBlue, а її завод в Слуіскілі (Нідерланди) є найбільшим підприємством з виробництва AdBlue в світі. Марка AdBlue від компанії Yara — Air1 — постачається через мережу дистриб'юторів Air1, що гарантує наявність цього продукту на регіональних ринках по всьому світі.

AdBlue pump from Air1

AdBlue для комерційного автотранспорту

З 2005 року більшість нових вантажних автомобілів, автобусів, туристичних автобусів та автофургонів оснащується системою SCR. Компанія Yara співпрацює з операторами автопарків, дистриб'юторами палива і автозаправними станціями для організації поставок на ринок AdBlue під маркою Air1.

AdBlue vehicle

AdBlue для позашляхової рухомої техніки

Все більша кількість нових моделей тракторів, сільськогосподарської техніки, будівельних машин, обладнання для аеропортів і портів оснащується системами SCR, які передбачають використання AdBlue. Компанія Yara поставляє AdBlue під маркрю Air1 на цей ринок.

Що являє собою технологія SCR для вантажних автомобілів, автобусів, позашляхової техніки та легкових автомобілів?

"SCR" — це назва технологічної процедури дожигу для транспортних засобів з дизельним двигуном, яка дозволяє знизити обсяги шкідливих викидів оксидів азоту (NOx). SCR — це скорочення від "Selective Catalytic Reduction" (селективна каталітична нейтралізація). Ця технологія передбачає використання реагенту під назвою AdBlue. Практично всі основні виробники двигунів використовують цю технологію з метою відповідності вимогам нового законодавства щодо викидів оксидів азоту (NOx).

Основні компоненти системи SCR:

  • каталітичний нейтралізатор SCR
  • модуль впорскування AdBlue
  • бак з AdBlue
  • модуль контролю вприскування AdBlue

Як AdBlue застосовується в системі SCR?

AdBlue впорскується з бака AdBlue автомобіля у вихлопну трубу, яка розташована перед каталітичним нейтралізатором SCR, але після двигуна. Внаслідок нагрівання у відпрацьованих газах AdBlue перетворюється на аміак (NH3) і двоокис вуглецю (CO2). Коли оксиди азоту (NOx) з вихлопної труби вступають в реакцію з аміаком всередині каталітичного нейтралізатора, молекули шкідливих NOx у відпрацьованих газах перетворюються в безпечні азот і воду, які випускаються в атмосферу у вигляді пари.

Більш детальну інформацію див. на сторінці Що таке AdBlue?

Чи вимагає система SCR мого автомобіля технічне обслуговування?

Система SCR встановлюється на автомобіль виробником і працює автоматично. Будь-яких дій з її технічного обслуговування або модифікації не потрібно. AdBlue впорскується автоматично в систему випуску відпрацьованих газів в залежності від навантаження на двигун. Що стосується регулювання витрати, рівень споживання AdBlue визначається виробником транспортного засобу.

Для забезпечення належної роботи системи SCR переконайтеся, що використовується AdBlue тільки високої якості, наприклад, Air1 від Yara. Це дозволить захистити ваші інвестиції у транспортний засіб, оскільки реагент низької якості недостатньо очищений і може бути забруднений різними домішками. Це може привести до пошкодження каталітичного нейтралізатора і дуже дорогого ремонту, що не покривається виробником.

AdBlue від компанії Yara продається під маркою Air1. AdBlue під маркою Air1 виробляється на основі розчину непереробленої сечовини високого ступеня очищення. Сечовина — це продукт, вироблений синтетичним шляхом з аміаку і CO2 (двоокис вуглецю), з якого безпосередньо видобувається AdBlue під маркою Air1 в якості "розплаву" сечовини — ще одного процесу збагачення сечовини. Даний процес виробництва AdBlue випробовується на відповідність технічним умовам, що дозволяє гарантувати якість і чистоту AdBlue під маркою Air1 від компанії Yara. Дізнайтеся більше про важливість високої якості AdBlue.

Air1, марка AdBlue від компанії Yara, доступна в мережі авторизованих дистриб'юторів AdBlue Air1. Ви можете придбати AdBlue на станціях роздрібного продажу або у посередників, що займаються продажем палива і запасних частин для автомобілів великої вантажопідйомності. Можливі поставки великих партій AdBlue безпосередньо на ваш склад або в гараж з автоцистерни в вашу ємність, або ж в контейнері середньої вантажопідйомності або бочці.

Наші дистриб'ютори Air1 забезпечать вам сервісне обслуговування на місці. Можливо, ваш поточний постачальник палива і мастил також є авторизованим постачальником AdBlue під маркою Air1. Просто запитайте його про AdBlue під маркою Air1 від компанії Yara.

Знайдіть найближчого дистриб'ютора AdBlue

Якщо ви в дорозі, чому б не скористатись нашим безкоштовним додатком для смартфона? Додаток Air1 використовує технологію GPS для відображення найближчого роздрібного магазину, в якому Air1 є в наявності, або допоможе знайти магазин, що знаходиться впродовж запланированого маршруту.

Завантажте наш безкоштовний додаток сьогодні та поділіться з друзями:

Завантаження додатку AdBlue для Android

Завантаження додатку AdBlue для iOS

Якщо ви хочете додати AdBlue до переліку продуктів, які пропонуєте своїм клієнтам, вибирайте провідну марку - Air1 від Yara!

Надійність поставок Air1

AdBlue являє собою розчин сечовини дуже високого ступеня очищення. Компанія Yara — ведучий світовий виробник сечовини, що випускає AdBlue на декількох заводах в Європі, причому завод у Слуіскілі (Нідерланди) — найбільший у світі. Обравши в якості постачальника компанію Yara, ви можете розраховувати на безперебійні поставки, при цьому продукт буде доставлений в будь-яку точку світу і в потрібні вам терміни.

Покладіться на AdBlue високого ступеня очищення — Air1

Наш розчин AdBlue виробляється безпосередньо з сечовини із застосуванням спеціального процесу забезпечення якості, що гарантує чистоту продукту. Це дуже важливий момент, тому що не всі виробники AdBlue застосовують цей процес, що впливає на якість продукту. З урахуванням того, що каталізатор SCR дуже чутливий до домішок, довіра до якості продукту впродовж всього ланцюжка поставки AdBlue вкрай важлива. Вимагайте максимальну якість для своїх клієнтів.

Спеціалісти з AdBlue до ваших послуг

Марка Air1 від Yara з'явилася на ринку з самого початку продажів AdBlue у 2005 році. Ми стали першопрохідцями в цій області - разом з автовиробниками, вперше застосували технологію SCR. Нам відомі всі секрети виробництва, і ми пропонуємо вам скористатися цим унікальним досвідом, якщо ви вирішили освоїти цей ринок. Включаючи в свій асортимент новий продукт, ви можете бути впевнені, що експерти Yara завжди будуть раді допомогти вам!