Зменшення викидів NOx автомобілями, заводами і кораблями

Компанія Yara - один з провідних постачальників комплексних систем контролю викидів NOx, заснованих на технологіях SNCR і SCR, а також реагентів — сечовини й аміаку. За останні кілька десятиліть ми здійснили їх поставку й установку на сотні об'єктів по всьому світі. Ми пропонуємо нашим замовникам унікальні знання і досвід в сфері промисловості, транспорту і суднобудівництва для зменшення викидів NOx.

Крім того, ми є найбільшим в світі виробником AdBlue, розчину сечовини дуже високого ступеня очищення, який застосовується в транспортних засобах з системою SCR — вантажних автомобілях, тракторах, автобусах, легкових автомобілях і т.д. — для зниження рівня викидів NOx. Ми пропонуємо широкий вибір упаковки, придатної для будь-яких потреб.

NOx reduction

AdBlue для дизельних двигунів з технологією SCR

У розпорядженні компанії Yara є кілька заводів у різних країнах світу, на яких здійснюється випуск AdBlue. Наші потужності з виробництва AdBlue гарантують надійне джерело поставок для наших клієнтів. Марка AdBlue Air1 від компанії Yara реалізується по всьому світі через мережу офіційних дистриб'юторів. Крім того, AdBlue Air1 виробництва Yara продається на автозаправних станціях для комерційного автотранспорту. У нас є рішення для будь-якого транспортного засобу з усіх аспектів AdBlue - упаковки, обладнання та навчання персоналу.

Ми готові відповісти на будь-які питання, пов'язані з AdBlue.

system to reduce NOx

NOxCare: системи зниження викидівNOx для промислових підприємств

Промислові викиди, а зокрема викиди NOx, регулюються все більш жорстко. Заводи повинні задовольняти цим новим вимогам. Компанія Yara — лідер в галузі технології SNCR і поставки реагентів. На сотнях промислових об'єктів наших замовників по всьому світі ми допомагаємо проектувати, будувати та експлуатувати необхідні їм системи зниження викидів NOx.

Reducing agents for NOx control

Технологія SCR і сечовина для судновых двигунів

Якщо ви шукаєте систему зниження викидів NOx для суднових двигунів, ви можете повністю покластися на продукцію компанії Yara. Наше рішення NOxCare для суднових двигунів охоплює проектування і установку систем SCR, поставки реагенту (сечовини), а також післяпродажне обслуговування і постачання запчастин у разі поломки.