Запобігання утворенню неприємного запаху й виділенню сірководню

YaraNutriox™ ефективно запобігає утроренню сірководню (H2S)

Сірководень (H2S) - це токсичний газ, який нерідко присутній в каналізації, на станціях очистки стічних вод та на установках очищення промислових стічних вод. Він виділяється в каналізації у результаті біологічної активності в стічних водах.

Існує безліч систем для боротьби з неприємним запахом, пов'язаним з сірководнем. Деякі лише маскують проблему, а інші, такі як YaraNutriox™, запобігають їй. В основі YaraNutriox™ лежить природний процес, що розробляється компанією Yara з кінця 1980-х років. Він застосовується муніципальними службами багатьох міст, де виникають проблеми з сірководнем.

YaraNutriox™ - це система, що запобігає утворенню сірководню й неприємного запаху. YaraNutriox™ впливає на причину проблеми і автоматично, в потрібному місці і в потрібний час, впорскує в каналізацію або в установки очистки стічних вод точно розраховані дози особливих речовин. За допомогою комплексного моделювання та дозуючого обладнання система забезпечує оптимальну частоту вприскування, що дозволяє виключити скарги місцевих жителів на неприємні запахи й запобігти ризиці ураження співробітників або жителів навколишніх будинків цим високотоксичними газом.

З 2010 року в Євросоюзі H2S вважається токсичним газом. У дуже високій концентрації (> 1000 частинок на мільйон) газ стає смертельно небезпечним; його присутність зазвичай виявляють за характерним запахом "тухлих яєць". Однак при перевищенні певної концентрації сірководень притупляє роботу нюхового нерва, і запах більше не відчувається. Саме тому настільки важливі профілактичні заходи, такі, як рішення YaraNutriox™ від компанії Yara.