Спеціальні хімікати

На основі більш ніж сторічного досвіду в галузі виробництва азотних сполук і нітратів компанія Yara розробила широкий асортимент спеціальних хімікатів адаптованих до потреб клієнтів, в таких сферах як будівництво, нефтеразведки і буріння, очистка стічних вод, використання сонячної енергії та застосування газів в електронній та медичній галузях.

Наші дослідні центри працюють над інноваціями і відкривають нові галузі застосування азотних хімікатів і нітратів. Метою досліджень є розробка рішень, які допоможуть вам оптимізувати свій бізнес і підвищити конкурентоспроможність.

Спеціальні нітратні продукти від компанії Yara:

Concrete Admixture set accelerator for Concrete manufacturing image

Багатофункціональна добавка до бетону - NitCal®

Наша багатофункціональна добавка під маркою NitCal являє собою каталізатор для бетонних сумішей. Її використання дозволяє проводити бетонні роботи навіть при екстремально низьких температурах. Вона володіє антикорозійними властивостями і оптимізує використання води та цементу в поєднанні з пластифікаторами, а при використанні з суперпластифікаторами продуктивність підвищується ще більше.

Concentrated latex dipping coagulant for glove manufacturing: image

Коагулянт для латексного просочування - DipCal®

Використання спеціальних хімікатів DipCal виробництва Yara в процесі коагулянтного просочення дозволяє виготовити ідеальні латексні рукавички. Ці матеріали обирає більшість провідних світових виробників гумових безшовних виробів.

Ammonium Nitrate for Medical gases image

Нітрат амонію для медичних газів

Чистий і відстежуваний (до партії) нітрат амонію від Yara використовується по всьому світі у виробництві закису азоту для медичних цілей.