Yara TankmixIT

Yara TankmixIT™ - додаток для мобільних телефонів, який надає вказівки зі змішування добрив YaraVita з препаратами для обприскування рослин.

Додаток TankmixIT

Використовувати додаток дуже легко. Після завантаження та встановлення TankmixIT, прочитайте і прийміть правила використання програми, і виберіть країну для доступу до відповідного асортименту продуктів. Після цього продукти YaraVita™ будуть доступні для вибору, як і препарати для обприскування, вироблені партнерами Yara. Додаток згенерує список всіх лабораторних тестів, виконаних за участю двох обраних продуктів. Якщо обрана комбінація не знайдено, у користувача є можливість відправити запит на виконання тесту бакової суміші. Якщо відповідні препарати для розпилення маються на нашій лабораторії, тест зазвичай виконується протягом декількох годин.

Так як існує багато змінних, які можуть вплинути на результати тестів бакових сумішей в польових умовах, Yara рекомендує використовувати TankmixIT як довідник і не гарантує фізичної або біологічної сумісності суміші.

Скачати безкоштовно

Yara TankMixIT

Якщо Ви переглядаєте цю сторінку на комп'ютері, для завантаження додатку скануйте QR -код, використовуючи Ваш мобільний пристрій.

Якщо Ви переглядаєте сторінку з мобільного пристрою - завантажте додаток , використовуючи посилання розташоване нижче.

Завантажити додаток TankmixIT