Yara ImageIT

Yara ImageIT - мобільний додаток, створений для вимірювання поглинання азоту культурою та отримання рекомендації по азоту на основі фотографій культури.

Додаток ImageIT

Крім того, програма показує користувачу яку кількість азоту необхідно внести для отримання оптимального врожаю та якості культури. ImageIT надає якісні і достовірні рекомендації по добривах і контактну інформацію найближчого офісу компанії Yara.

Додаток перетворює камеру смартфона користувача в високотехнологічний тестер поживних речовин. ImageIT розраховує поглинання азоту на основі листкового покриву, насиченості зеленого кольору листа і передбачуваної частки коричневого листя. Технологія, використовувана в додатку, є комплексним аналізом зображення, яка класифікує пікселі листка, фільтрує шумні зони і рахує пікселі листка. Сільськогосподарський інструмент ImageIT зручний для користування і має гнучкі технічні вимоги. Додаток практично невідчутно до типу камери смартфона, працюючи і з зображеннями з низьким розширенням, розміром 50-200 кб.

У зонах з низьким рівнем сигналу ImageIT може зберігати зображення в режимі офлайн, дозволяючи робити фото без доступу до мережі, і відправляти їх пізніше для інтерпретації, коли смартфон буде перебувати в зоні дії WiFi або 3G.

Додаток Yara ImageIT доступний для завантаження на пристрої iOS, Android і Windows Mobile тільки в певних країнах. Версія ImageIT для України знаходиться на стадії розробки.