Tankmix™

Tankmix™ - онлайн-сервіс для отримання інформації зі змішування добрив YaraVita™ з багатьма засобами захисту рослин.

Сервіс Tankmix

Сервіс підтримує фахівців у прийнятті правильного рішення перед використанням їх продуктів. Він структурований у вигляді бази даних результатів , яка містить тисячі тестів окремих двох - і багатокомпонентних бакових сумішей. Кожен тест бакової суміші здійснюється в контрольованих умовах в наших лабораторіях з розробки продуктів відповідно до нормативів BS EN ISO 9001:2000 і являє собою справедливу оцінку кожної виконаної суміші. Як тільки тест зроблений, онлайн база даних негайно оновлюється.

Користуватися сервісом дуже просто. Зайдіть на www.tankmix.com, прочитайте і підтвердіть умови використання, виберіть країну, щоб отримати доступ до відповідного асортименту продуктів. Після цього продукти YaraVita™ доступні для вибору, як і засоби для обприскування компаній-партнерів. Сервіс згенерує список всіх лабораторних тестів за участю двох обраних продуктів і результати цих тестів. Якщо запитувана комбінація не знайдена, у користувача є можливість відправити запит на виконання тесту бакової суміші. Якщо відповідні препарати для обприскування є на нашій лабораторії, тест зазвичай виконується протягом декількох годин.

Сервіс Tankmix™ знаходиться у вільному доступі для всіх (Гостьовий доступ) . Ви також можете безкоштовно зареєструватися для отримання доступу до додаткових функцій Tankmix™, наприклад, до розширеної інформації по продуктах, даними MSDS, рекомендаціям по добривах YaraVita™, а також більш швидкий доступ до результатів через систему автоматичного входу в систему.

  • Дружній інструмент, який легко зрозуміти
  • Надійна рекомендація про придатність суміші для обприскування
  • Дуже точна інформація для підтримки правильного внесення продуктів YaraVita™
  • Миттєво оновлювана після виконання тесту база даних

Відвідайте Tankmix™ - www.tankmix.com.