Інструменти та сервіси

Yara займається розробкою різних інструментів і сервісів для поширення своїх знань з оптимізації врожаю та якості культур. Знання рослинництва є фундаментальними при виборі правильного продукту і його внесення у правильній кількості. Правильне портфоліо є ключем до розуміння найкращого часу для внесення під культури. Рекомендації Yara дозволяють фермерам зрозуміти, що врожайність і якість культур можна збільшити без втрати поживних речовин з грунту і впливу на навколишнє середовище.

Нижче представлені сервіси, доступні в Україні.

Tankmix™

Tankmix™

Tankmix™ - онлайн-сервіс для отримання інформації зі змішування добрив YaraVita™ з багатьма засобами захисту рослин.

Yara AdBlue

Yara AdBlue

AdBlue - додаток, що допомагає водіям дизельних траспортних засобів швидко визначити місцезнаходження найближчої заправки Air1 AdBlue.

Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT - додаток для смартфонів для простого і швидкого виявлення можливого дефіциту поживних речовин в культурах.

Yara ImageIT

Yara ImageIT

Yara ImageIT - мобільний додаток, створений для вимірювання поглинання азоту культурою та отримання рекомендації по азоту на основі фотографій культури.

Yara N-Sensor™

Yara N-Sensor™

Yara N-Sensor - обладнання, що встановлюється на трактор та дозволяє фермерам вимірювати вимоги культури до азоту при русі трактора по полю, а також варіювати дозу внесення добрива.

Yara N-Tester™

Yara N-Tester™

N- Tester™ - портативний прилад, що допомагає швидко і легко виміряти рівень поглинання азоту культурою, для визначення точної його потреби.

Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

Yara TankmixIT™ - додаток для мобільних телефонів, який надає вказівки зі змішування добрив YaraVita з препаратами для обприскування рослин.