Ласкаво просимо до Yara

Знання, продукти та рішення Yara забезпечують прибутковий і відповідальний розвиток бізнесу фермерів, дистриб’юторів і промислових клієнтів, захищаючи при цьому ресурси, їжу та навколишнє середовище на Землі.

Заснована у 1905 році для боротьби з голодом, що загрожував Європі, на сьогодні Yara – це транснаціональна компанія, де працює майже 15 000 людей, яка постачає продукцію в більш ніж 160 країн.

Yara в России

Дні поля та семінари 2017

Yara проводить та бере участь в різноманітних днях поля та семінарах для своїх клієнтів, щоб ділитися знаннями правильного живлення сільськогосподарських культур.

Sustainability image

Стійкість

Yara сприяє сталому розвитку сільського господарства та навколишнього середовища. Ми є світовим лідером активного реагування на глобальні виклики. Створення впливу - це наш підхід до відповідальності та сприяння сталому розвитку.

Yara Global thumb

Yara в світі

Дізнайтеся про основні показники та ключові факти компанії Yara, нашу місію, бачення та цінності, дослідження та розробки, глобальні операції, культуру та історію компанії.

Careers promo image

Кар’єра

Yara росте, і має намір продовжувати зростати. Як велика глобальна компанія, Yara приваблює багато талановитих людей з усього світу.